KONST / Litografier / Färglitografi 12476167
nr 1247 6167
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, "Mitt köksfönster". Signerad, numrerad 201/380, bladets mått: 60x70, löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:38:01
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr